Ekspertyzy

Zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo zanim TU zaniży Twoje odszkodowanie

Nagminne sytuacje związane z zaniżaniem wartości odszkodowań przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe zainspirowały nas, do stworzenia dla Państwa parasola ochronnego. W kilku poniższych zdaniach dowiedzą się Państwo, w jaki sposób zabezpieczymy Wasze odszkodowanie przed jego niekorzystnym zaniżeniem.

Uwaga

TU zaniża wartość odszkodowania korzystając z szerokiego wachlarzu możliwości wyliczenia uszczerbku na zdrowiu, a także ustalenia realnej wartości szkody rzeczowej. Sytuacja ta wynika, z elastycznego prawa, które zezwala na określenie wartości szkody w zależności od różnorodnych czynników.

Jesteś w dobrych rękach

Zapewniamy niepodważalną dokumentację sporządzoną przez niezależnego eksperta, lekarza orzecznika, bądź biegłego, która pokazuje prawdziwy uszczerbek na zdrowiu i pojeździe, niezaniżony przez niekorzystną dla poszkodowanego kalkulację TU, co w istotny sposób wpływa na wartość roszczenia. Dokumentacja ta stanowi ważną kartą przetargową, również ze względu na fakt, poparcia jej przez opinię biegłego.

 

Cechuje nas profesjonalizm na każdym etapie współpracy

W ramach obsługi zapewniamy porady oraz przygotowanie dokumentacji przez niezależnych ekspertów i biegłych. To najczęściej od dokumentacji, mającej istotny wpływ na prowadzenie sprawy zależy finalny efekt i realne korzyści uzyskane dla Państwa.

 

Wśród ekspertów zapewniamy m.in.:

– medycyna: neurolog, psycholog, psychiatra, ortopeda itd.

– ekspertyza finansowa: określenie utraconego dochodu, renty itp.

– lekarz orzecznik: decydent w sprawie procentowości utraty zdrowia

– rzeczoznawca: określenie realnej szkody oraz koszt naprawy uszkodzonego pojazdu

 

Korzyści wynikające z posiadania odpowiedniej dokumentacji:

– niepodważalny dokument, niezbędny do skutecznej negocjacji z TU

– twarde i rzetelne podstawy prawne

– posiadanie dokumentacji zabezpieczającej przed podważaniem dodatkowych świadczeń dla poszkodowanego jak korzystanie z pojazdu zastępczego

– komfort i bezpieczeństwo otrzymania odpowiedniej wysokości odszkodowania

 

Współpracujemy z liderami branży odszkodowawczej:

EuCO S.A. – spółka międzynarodowa, która w okresie ostatnich dziesięciu lat stała się jedną z wiodących instytucji w Europie, posiadając oddziały w Czechach, na Węgrzech, Słowacji oraz Rumuni. Spółka jest notowana na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych i od początku swojej działalności pomogła ponad 100.000 klientom.

Centrum Medyczne Gamma sp. z o.o. w Warszawie– nowoczesna placówka medyczna w Warszawie skupiająca wybitnych specjalistów z doświadczeniem i renomą oraz wykwalifikowany personel medyczny. Odpowiadająca na wymogi XXI wieku, realizuje całościowe spojrzenie na człowieka i otacza Pacjenta kompleksową opieką.

 

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. 76 818 05 79, lub wyślij wiadomość.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik