Multiagencje

Global Compensation serdecznie zaprasza do współpracy Multiagencje oraz niezależnych brokerów i pośredników na terenie całego kraju.

Zarekomenduj Global Compensation swoim klientom i odbierz należną prowizję

gobalcompensationWystarczy zarekomendować klientom ofertę Global Compensation oraz przekazać kontakt do Biura Obsługi Klienta, aby każdy klient, który podpisze umowę z Państwa polecenia, automatycznie wygenerował należną prowizję. Dalszą procedurę oraz wszelkiego rodzaju formalności przeprowadzi Biuro Obsługi Klienta. W przypadku odszkodowania, prowizja zależna jest od jego wysokości. Średnie prowizje wynoszą w przedziale od kilkuset do kilku tysięcy złotych, a w wypadku znaczącego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci, nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Poszerz swoją ofertę i zostań partnerem biznesowym Global Compensation.

Broker-agentsOferujemy współpracę polegającą na dołączeniu do Państwa oferty usług Global Compensation. W ramach współpracy, do obowiązków partnera należy kompleksowa obsługa klientów poszkodowanych w wypadkach, począwszy od pozyskania klienta, podpisania umowy, po obsługę i stały kontakt z poszkodowanym w trakcie procesu odzyskiwania odszkodowania. Jako partner Global Compensation, otrzymają Państwo dostęp do wszelkich informacji dotyczących skutecznych metod pracy, a także pakietu dodatkowych szkoleń i elektronicznej bazy elementów reklamowych, jak i formularzy umów. Średnie prowizje wynikające z kompleksowej obsługi klienta wynoszą w przedziale od kilkuset do kilku tysięcy złotych i są znacząco wyższe niż prowizje wypłacane za rekomendacje.

Uprzejmie prosimy o kontakt pod numerem tel. 76 818 05 79 lub za pomocą poniższego formularza kontaktowego, a w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów i zakresu współpracy.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik